NASI NAJLEPSI

Orły z „JEDENASTKI” szybują coraz wyżej.

W lutym, jeszcze przed zasłużonym odpoczynkiem, czyli feriami zimowymi, w naszej szkole miała miejsce gala uczniów „Najlepsi z Najlepszych”. To 71 młodych, wyjątkowo zdolnych dzieci. Wyróżniają się przede wszystkim pracowitością wykraczającą poza zwykłe obowiązki ucznia, ale też zaangażowaniem w codzienne funkcjonowanie szkoły oraz środowiska. To uczniowie, którzy szeroko otwierają swe umysły na wiedzę, a serca na potrzebujących, to zwycięzcy różnych konkursów o zasięgu powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim; to członkowie kół zainteresowań i wolontariatu, to nasi najlepsi sportowcy.

Ich przepis na sukces? - „Praca i radość ze zdobywania szczytów wiedzy. Współpraca z nauczycielami, którzy umiejętnie rozstawiają nam drogowskazy i prowadzą do zwycięstwa. Wsparcie i troska rodziców, naszych cichych aniołów.”

Wręczenie zasłużonych dyplomów uświetniły występy wokalne, recytatorskie i taneczne uczniów różnych klas - 6c, 6d, 8a i 8d.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy! Ufamy w to, że po kolejnym semestrze nauki takich ORŁÓW będzie znacznie więcej.

Prowadzące galę

Występujące dziewczęta

lightbox lightbox lightbox lightbox lightbox lightbox lightbox lightbox

Nagrodzeni

Klasy CZWARTE

Klasy piąte

lightbox

Klasy szóste

Klasy siódme

Klasy ósme

Sportowcy i szachiści

Sukces Zuzi Gawełko
W dniach 2-3 lutego na pływalni Aqua w Lublinie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Pływaniu. Wystartowało ok. 400 zawodników w 3 kategoriach wiekowych – młodzików 12-13 lat, juniorów 14-15 lat i open. Do tej pory zimowe mistrzostwa rozgrywane były pod koniec sezonu (poprzednie w listopadzie 2018). Teraz, ze względu na zmiany w kalendarzu imprez Polskiego Związku Pływackiego, zawody odbyły się już na początku roku.
Kolejny raz na mistrzostwach wystartowała nasza uczennica Zuzanna Gawełko trenująca w klubie Uks Trójka Puławy, a będąca w klasie sportowej zdobyła 5 medali. Złoty medal na 50 m stylem klasycznym, srebrny na 200 m stylem klasycznym i 3 brązowe medale na 100 m klasycznym, 400 m stylem zmiennym i 800 m stylem dowolnym.
Gratulacje i czekamy na kolejne sukcesy:-)
Walentynkowy BOOK CHALLENGE