Niecodzienna lekcja w klasie 3b

Naszą szkołę odwiedził Piotr Masłowski - piłkarz ręczny, grający od 2011 roku w barwach puławskiego klubu Azoty - Puławy, zawodnik  reprezentujący Polskę na mistrzostwach świata w Brazylii, Katarze, a także na ostatnich, odbywających się w naszym kraju. Przeprowadził on lekcję w klasie IIIb, podczas której miał okazję obserwować rodzące się talenty. Warto dodać, że sam zaczął swoją przygodę z piłką ręczną właśnie w trzeciej klasie szkoły podstawowej.

Zajęcia ceramiczne

Walentynki tuż, tuż, dlatego uczniowie Rady Samorządu Uczniowskiego wspomagane przez uzdolnione plastycznie koleżanki z klas szóstych wzięły udział w NIESAMOWICIE CIEKAWYCH warsztatach.

"Wszyscy z gliny wykonywaliśmy serca, serduszka, miseczki i inne ozdoby, które będzie można nie tylko podziwiać, ale i kupić na kiermaszu walentynkowym. Zajęcia bardzo nam się podobały i liczymy na to, że jeszcze uda nam się wziąć w nich udział.

Bardzo dziękujemy Pani, która nie tylko tłumaczyła to, jak należy pracować, ale też służyła swoją pomocą. Na zajęciach panowała miła atmosfera, co sprzyjało podejmowanym działaniom."

Uroczystość Trzech Króli

lightbox lightbox lightbox lightbox lightbox

lightbox lightbox lightbox lightbox