Babciu, Dziadku żyj 100 lat!

W czwartek, 21 stycznia 2016 r. uczniowie klasy I b pod bacznym okiem pań Anny Daniszewskiej i Agaty Kantorskiej uroczyście uhonorowali swoje ukochane babcie i dziadków wspaniałym przedstawieniem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Wierszem, tańcem i piosenką podziękowali za ich troskę, dobroć i miłość. Obdarzyli ich upominkami przygotowanymi własnoręcznie oraz złożyli życzenia. Potem był wspólny słodki poczęstunek i pamiątkowe zdjęcia. Spotkanie upłynęło w bardzo radosnym i miłym nastroju, a wzruszone babcie i dumni dziadkowie nie kryli podziwu dla swoich wnuków.

Przedszkolaki z wizytą w naszej szkole

19 lutego szkoła gościła w swoich murach dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 18. Przedszkolaki obejrzały montaż słowno – muzyczny „Spotkanie z muzyką” przygotowany przez uczniów klasy III „a” pod kierunkiem wychowawczyni. W towarzystwie uczniów z klasy III „a” i III „b” dzieci zwiedziły następnie budynek szkoły i poznały ofertę naszej placówki.  Kolejnym punktem wizyty były zajęcia plastyczne przeprowadzone pod kierunkiem wychowawczyń klas trzecich – Małgorzaty Kuś i Elżbiety Adamowicz – Matraszek. Dzieciom pobyt w naszej szkole bardzo się podobał i niektóre z nich wyraziły chęć uczęszczania do naszej szkoły.