Dziewczynki z 2c w Urzędzie Miasta

9 stycznia 2015 roku zespół dziewcząt z klasy 2c uświetnił spotkanie opłatkowo-noworoczne w Urzędzie Miasta Puławy. Wszystkim obecnym bardzo podobały się kolędy, pastorałki i taniec w ich wykonaniu.

Jasełka w wykonaniu przedszkolaków

16 stycznia uczniowie klas pierwszych z naszej szkoły zostali zaproszeni do Biblioteki Miejskiej (Filia nr 5) na występ przedszkolaków z Państwowego Przedszkola Nr 3. Zaprezentowali oni Jasełka, w których do szopki z darami dla małego Jezusa przychodziły bajkowe postaci. Perfekcyjne przygotowanie, piękne stroje i bajkowe kolędy złożyły się na wspaniałe widowisko. Nasi uczniowie gromkimi brawami nagrodzili młodszych, przedszkolnych artystów.

Koncert Noworoczny

16 stycznia uczniowie klas I - III mieli okazję uczestniczyć w Koncercie Noworocznym w wykonaniu ucznia z klasy III c Karola Kowalika. Nasz utalentowany kolega wprowadził nas w swój magiczny, zaczarowany świat muzyki.

Występ Teatru Tańca z Ukrainy

15 stycznia w naszej szkole gościliśmy Teatr Tańca „Kwieciste Gwiazdy” działającego przy Rodzinnym Domu Dziecka na Ukrainie. 8-osobowy zespół  zaprezentował nam wspaniałe tańce ludowe świata, tańce współczesne, towarzyskie, balet klasyczny i inne epizody taneczne. Na uwagę zasługiwały liczne ciekawe stroje, które tancerze prezentowali nam podczas występu. Goszcząc artystów z Ukrainy mieliśmy możliwość wielu przeżyć estetycznych, jak również możliwość pomocy finansowej naszym wschodnim sąsiadom.