Wrzesień, październik

To już za nami...
  1. lipiec 2012 - otrzymanie informacji o zaakceptowaniu projektu przez Narodową Agencję- nadanie numeru projektu, przyznanie dofinansowania.
  2. lipiec- sierpień- systematyczny kontakt mailowy z partnerami dotyczący rozpoczęcia prac nad projektem.
  3. 23.08.2012- Rada Pedagogiczna SP nr 11- poinformowanie o projekcie wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły.
  4. 23.08.2012- zebranie nauczycieli chętnych do pracy w projekcie, utworzenie zespołu nauczycieli Comenius, pierwsze plany.
  5. 5.09.2012- kolejne zebranie nauczycieli grupy Comenius- przygotowanie wizyty w Puławach, pismo informacyjne dla Rady Rodziców, opracowanie harmonogramu działań, regulaminu konkursów, zasady kwalifikowania uczniów do wyjazdów zagranicznych oraz naboru uczniów do grup Comeniusa.
  6. 11 oraz 12 .09.2012- zebrania z rodzicami- informacje o projekcie, rozpoczęcie współpracy z rodzicami.
  7. miesiąc wrzesień- nabór chętnych uczniów do pracy w ramach zespołów Comenius-grupy do korespondencji, wymiany uczniów, prac plastycznych, konkursów.

lightbox lightbox lightbox lightbox

8. 26.09.2012- zebranie Rady Rodziców- informacja o projekcie, zasady kwalifikowania uczniów do wyjazdów zagranicznych.

9. wrzesień- prace w zespołach uczniowskich Comenius nad plakatami, banerami, gazetkami informującymi o projekcie.

10. 18.09.2012- szkolenie multimedialne - Jak korzystać z tablic elektronicznych?

lightbox lightbox

11. 27.09.2012- projekcja filmu dla klas: IIe, IIIa i III b- "Gwiazda Kopernika" - o życiu i pracach naszego naukowca Mikołaja Kopernika.

lightbox

12. 28.09.2012- klasa III a - prace plastyczne o Mikołaju Koperniku.

lightbox lightbox lightbox lightbox lightbox

lightbox

13. 11 października odbył się konkurs dla klas IV-VI z wiedzy o Mikołaju Koperniku. Wzięło w nim udział niemal 40 uczniów z grup Comeniusowych. Konkurs składał się z 30 pytań zarówno otwartych, jak i zamkniętych, ułożonych w formie testu.

Wyniki konkursu:
Adam Pomorski Vb
Agnieszka Koletka VI b
Maciej Mikuski VI b
Katarzyna Skoczek VI b
Sebastian Kuś Vd
Paulina Kuta VI b

14. W październiku odbył się konkurs plastyczny dla klas I-II "Mikołaj Kopernik". Wzięło w nim udział 50 osób. Wręczono 8 nagród i 10 wyróżnień:

Nagrody:

Gabrysia Ryszko 3a, Oliwia Kubis 3a, Maja Michta 3a, Paulina Szczypa 3c, Natalia Wenerska 2e, Juliusz Pytka 2b, Zuzia choina 2c, Kamil Kuta 1c

Wyróżnienia:

Kacper Podstawek 1b, Małgosia Benicka 2e, Aleksy Krekora 2e, Oliwia Kowalczyk 3b, Gabrysia Wróbel 1b, Ola Stępień 2a, Ola Malik 2e, Wika Tarka 2e, Karolina nocek 2e, Jan Grudzień 2b

15. W październiku odbył się konkurs na prezentację multimedialną "Polska - moja Ojczyzna". Wzięło w nim udział 30 osób.

3 miejsca dla uczniów klas IV-VI i 3 wyróżnienia dla uczniów klas III

Weronika Rodzoś, Magdalena Zlot, Julia Netczuk, Wiktoria Ahamefule 6a,